KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14232058
nr 1423 2058
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Sveavägen, Råkar". Olja på pannå, 38x57, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Kondition: Nuvarande Wennergren center
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:23:02
100 kr
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)